Miura Haruma

Forum dedicat fanilor români ai lui Miura Haruma

Miura Haruma-san->10 Întrebări

Distribuiţi
    Ade-chan
    Admin
    Admin

Reputatie : 0
    Data de inscriere : 18/06/2010
    Varsta : 25
    Localizare : Tulcea,România;

Miura Haruma-san->10 Întrebări

Mesaj Scris de Ade-chan la data de Sam Iun 19, 2010 6:42 pm

Miura Haruma-10 Întrebări
    1.Q: Cum ţi-ai descrie personalitatea?

A: Sunt calm.Nu sunt pripit sau agitat prea des şi de aceea oamenii îmi spun adesea:” Haruma timpul trece”.
    2.Q: Despre ce eşti cel mai înnebunit acum?
    A: Jocuri. Îmi place foarte mult PSP “Monster Hunter” şi chiar vorbeam cu co-starurile din Gokusen că ar trebui să jucăm o dată împreună,cu toţii.
    3.Q: Spune-ne ce cari mereu cu tine!
    A: Lucruri ca manga, portofelul şi iPod. De exemplu acum citesc “Close” şi “Kyou kara bokuwa!! „.
    4.Q: Care este tipul tău favorit de fată ?
    A: O persoană cu părul brunet,e ceva ce mi-am dorit întotdeauna. Cât despre personalitate,înţeleaptă.Până acum nu am avut nimic în comun cu persoanele despre care am avut o părere bună ,aşa că nu pot spune „acest tip de persoană!”.Dar, cred că aş fi agitat dacă aş fi cu o persoană care să fie opusul meu;cred ca aş deveni foarte agitat.
    5.Q: Ce îţi doreşti să faci cel mai mult,în momentul acesta?
    A: Fotbal! Nu este prea mult loc liber în zona metropolitană ,aşa că nu am mai jucat de mult timp.
    6.Q: Care este slăbiciunea ta?
    A: Nu pot suporta călugăriţele(insecte).Când se enervează îşi ridică picioarele din faţă şi fundul.Nu le suport pentru că îmi este frică de ele.
    7.Q: Ce simbol foloseşti la telefon?
    A: Simbolul ”cal”. Asta pentru că numele meu este “Haruma” (râde). Îl pun mereu la sfârşitul mesajelor,chiar dacă nu are legătură cu subiectul. De asemenea, îl mai trimit uneori prietenilor mei(băieţi),ca glumă(râde). În principal,nu prea folosesc simboluri.
    8.Q: Când te simţi cu adevărat fericit?
    A: Când mănânc.Uneori mănânc mâncare pe care o gătesc împreună cu prietenii mei şi asta mă face cel mai fericit. Ieri, pentru prima dată în viaţa mea, am tăiat un calamar şi l-am gătit singur.
    9.Q: Povesteşte-ne cea mai memorabilă întâmplare care a avut loc de ziua ta!
    A: Anul trecut,părinţii mei mi-au cumpărat o prăjitură pe care am mâncat-o împreună şi altceva memorabil, nu am. Măcar o dată, cred că aş vrea să îmi sărbătoresc ziua de naştere la muncă.Nu s-a întâmplat niciodată să fiu la muncă de ziua mea. Numai imaginându-mi mă face să mă simt grozav (râde).
    10.Q: Care este motto-ul tău?
    A: “Bucură-te plăcut”. Filmările pentru “Gokusen” au început şi mi-ar plăcea să lucrez cu acest tip de sentiment.Este motto-ul meu favorit si este şi ţelul meu.
    MiiutaChan
    Admin
    Admin

Data de inscriere : 18/06/2010
    Localizare : nirvana

Re: Miura Haruma-san->10 Întrebări

Mesaj Scris de MiiutaChan la data de Dum Iun 20, 2010 8:10 am

Arigatou Ade-Chan,this is swgoii...Nu stiam ca ii place sa joace fotbal Razz
    Sandra
    Membru

Data de inscriere : 19/06/2010
    Localizare : Bacau

Mesaj Scris de Sandra la data de Mar Iun 22, 2010 7:40 pm

Multumesc Ade-chan, nici eu nu stiam ca-i place fotbalu Neutral
    Any Harumizza
    Membru

Data de inscriere : 09/10/2010
    Varsta : 26
    Localizare : In Haruma's heart

Mesaj Scris de Any Harumizza la data de Sam Oct 30, 2010 10:41 am

Si mie imi place sa mananc, sa ma joc pe calculator si sa joc fotbal...
    Haruma san... I love you

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Joi Dec 14, 2017 7:06 pm